Warsztat
Warsztat samochodowy

Nasz warsztat samochodowy przeprowadza naprawy pojazdów wszystkich marek. Jest wyposażony w profesjonalne narzędzia diagnostyczne oraz fachową załogę specjalistów dzięki czemu wykonujemy wszystkie możliwe usługi związane z mechaniką i elektryką samochodową. Oferujemy Państwu pomoc w utrzymaniu w należytym stanie pojazdów zarówno osobowych, jak i dostawczych. Wykonujemy wszelkiego typu usługi motoryzacyjne, od najmniejszych, np. wymiana żarówek, przez naprawy układów hamulcowych czy zawieszenia, aż po opiekę nad samochodami flotowymi.

Wulkanizacja:

Prowadzimy całoroczny, kompleksowy serwis ogumienia w pojazdach osobowych i dostawczych. W sprzedaży posiadamy bogaty asortyment opon w konkurencyjnych cenach. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt który pozwala nam na szybkie i sprawne działanie. Dysponujemy również powierzchnią magazynową do przechowywania opon i kół samochodowych na życzenie klienta.

Geometria zawieszenia:

Dzięki naszym urządzeniom jesteśmy w stanie panstwu ustawić wszystkie kąty zawieszenia. Przy większości napraw związanych z zawieszeniem niezbędne jest wykonanie geometrii.

Mechanic checks air conditioning system in car
Serwis klimatyzacji:

Oferujemy pełną obsługę z zakresu diagnostyki i naprawy klimatyzacji samochodowych . Uzupełniamy, a w razie potrzeby usprawniamy układ. Lokalizujemy źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalnej aparatury przeznaczonej do wykrycia wszelkich nieszczelności.

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami!